فرماندار شهرستان کاشمر
امیر دایی صراف
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۴۰۱/۰۲/۲۳

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی صورت گرفت

بررسی مسائل عمرانی شهرستان های کاشمر ، خلیل آباد ، بردسکن و کوهسرخ

معاون عمرانی استاندار که به منطقه ترشیز سفر کرده بود در جریان آخرین وضعیت پروژه های عمرانی و مسائل شهری و روستایی این حوزه قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی؛ جواد خدایی در سفر به خلیل آباد پس از بازدید از سایت اداری این شهر اظهار داشت: فرماندار شهرستان پیگیری زمینه واگذاری این مجموعه را با رعایت صرفه و صلاح حقوق دولتی به سرمایه گذار فراهم نمایند.
وی  در ادامه با حضور در پروژه دو بانده کردن محور خلیل  آباد به بردسکن  با بیان اینکه محور شادمهر به انابد بردسکن مهمترین پروژه شهرستان های منطقه ترشیز است گفت: در سفر  رئیس جمهور به  خراسان رضوی 400 میلیارد تومان برای تسریع عملیات ساخت باند دوم محور شاد مهر تا بردسکن اختصاص یافته است که بزودی ابلاغ آن اعلام خواهد شد.
وی افزود پیش بینی  می شود 200 میلیارد تومان نیز برای تکمیل این محور از خلیل آباد تا بردسکن نیاز باشد که می بایست پیگیر اختصاص این اعتبار بود.
خدایی در ادامه بازدید از شهرهای کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در جریان مسائل مربوط به کوهسرخ هم قرار گرفت و اظهار کرد: ان شاء الله  تا دو ماه آینده سفر استاندار را به شهرستانهای این منطقه خواهیم داشت. از این رو در جلساتی که در مرکز استان با حضور فرمانداران و مدیران کل خواهیم داشت نیازهای شهرستان ها بررسی و برای تصویب در سفر استاندار آماده خواهد شد.
معاون استاندار خراسان رضوی  تکمیل پروژه های با پیشرفت  بالای 50 درصد که دارای ردیف ملی هستند را از اولویت های سفر آقای رئیس جمهور به استان ذکر کرد.
وی از اختصاص اعتبارات سفر  ریاست جمهوری به خراسان رضوی برای شهرداری ها این منطقه بویژه شهرهای تازه تاسیس خبر داد و اظهار امیدواری کرد این اعتبار به زودی تخصیص و دراختیار آنان قرار گیرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۶۷۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان