فرماندار شهرستان کاشمر
امیر دایی صراف
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۴۰۱/۰۲/۲۰

با حضور فرماندار کاشمر از عوامل برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان تقدیر شد

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری کاشمر، با حضور دایی صراف فرماندار کاشمر از عوامل اجرایی برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان ۱۴۰۱ کاشمر و خانواده‌های آنها تجلیل شد..
در این مراسم پس از ارائه گزارش توسط رئیس هیئت فوتبال شهرستان کاشمر، امیر دایی صراف فرماندار کاشمر گفت: ورزش باید منشأ نشاط جامعه باشد و شما به خوبی این رسالتتان را انجام می‌دهید چرا که تزریق این نشاط به جامعه آن هم در ماه مبارک رمضان ارزشی چند برابری دارد. فعالیتی که در این ماه عزیز انجام دادید بسیار قابل تقدیر و شایسته تحسین است.
فرماندار کاشمر با بیان این جمله که "همراهی با ورزش را وظیفه خود میدانم" تصریح کرد: برای کمک به رشد و توسعه ورزش این شهر هر کاری از دستم بربیاید دریغ نخواهم کرد. بارها گفته‌ام پتانسیل ورزشی کاشمر بسیار بالا است و می‌تواند بستری برای اقدامات بزرگ باشد. امیدوارم شاهد روزهایی باشیم که پروژه ضلع شرقی ورزشگاه آزادی به ثمر برسد و فضایی ایجاد شود تا درآمد ثابت و پایدار برای هیات‌های ورزشی فراهم گردد. قطعا ثمرات این پروژه باقیات الصالحاتی برای همه ما خواهد بود.
وی در ادامه افزود: از بدو ورود به کاشمر چند جلسه مفصل با اهالی ورزش داشته‌ام و در نتیجه این جلسات در تلاش هستیم اتفاقات خوبی برای ورزش شهرستان رقم بخورد. دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان و همچنین وزیر ورزش و جوانان از جمله برنامه‌هایی است که در دستور کار داریم و امیدوارم ماحصل خوبی برای ورزش شهرستان داشته باشد.
دایی صراف در پایان خاطرنشان کرد: از خانواده های شما نیز تشکر میکنم که در کمک به رشد ورزش همراهی شایسته‌ای دارند و مسائل بسیاری را تحمل می‌کنند. یقینا سهم آنها در هر موفقیت زیاد است و از خداوند می‌خواهم بر توفیقات این بزرگوران بیفزاید.
در پایان مراسم از افرادی که نسبت به برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان فعالیت کرده بودند تقدیر شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان