فرماندار شهرستان کاشمر
امیر دایی صراف
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۴۰۰/۰۷/۲۴

دانشکده پرستاری

معرفی دانشکده
دانشکده پرستاری شهرستان کاشمر از ابتدای بهمن سال ١٣٨٩ رسمأ فعالیت خود را پذیرش د انشجو در رشته فوریتهای پزشکی مقطع کاردانی از طریق کنکور سراسری آغاز نمود در مهر ماه ٩۰  رشته پرستاری درمقطع کارشناسی پیوسته و در بهمن ماه سال ٩٩ رشته ی کارشناسی علوم آزمایشگاهی به این دانشکده افزوده شد .
در حال حاضر تا ابتدای سال ١٣٩٣ تعداد  ۵۰ نفر دانشجوی پسر در رشته فوریتهای پزشکی و ٧۵ نفر دانشجوی دختر و پسردر رشته پرستاری و ١۵ نفر دانشجوی در رشته علوم آزمایشگاه در حال تحصیل می باشند.
تعداد واحدهای مورد نیاز گذر اندن جهت اخذ مدرک کاردانی فوریتهای پزشکی  ٧۰ واحد  و تعداد واحدهای مورد نیاز برای اخذ مدرک کارشناسی پیوسته ١٣۴ واحد می باشد.
دانشجویان فوق علاوه بر دروس تئوری و عملی باید حداقل یک ترم خود را به صورت کار آموزی در عرصه بالینی بگذرانند و مهارتهای لازم را کسب نمایند.
در دانشکده پرستاری در حال حاضر  ٣۵ نفر  به صورت حق التدریس به عنوان استاد و مربی به امر تدریس و آموزش دانشجویان همکاری دارند.
تا کنون در دو دوره یعنی بهمن ٩١ و بهمن ٩٢ حدود ٣۰ نفر دانشجو در رشته فوریتهای پزشکی از این دانشکده فارغ التحصیل و برای خدمت به جامعه معرفی شده اند.
تعداد پرسنل دانشکده در  حال حاضر ٨ نفر می باشد.
ساختار مدیریتی دانشکده شامل ریاست دانشکده -معاونت آموزشی  و پژوهشی- معاونت دانشجویی و فرهنگی می باشد.
امکانات آموزشی دانشکده شامل : - کلاسهای درس مجهز به دیتا پروژکتور-لب تاب پرده برقی و ...- کافی نت-کتابخانه با بیش از ٢۰۰۰ جلد با بیش از ٣۰۰ عنوان کتاب سالنهای مطالعه خواهران و برادران-واحد مهارتهای بالینی و پراتیک یا Skill Lab آزمایشگاه آموزشی میکرب و انگل-سالن کنفرانس و ... می باشد.
امکانات دانشجویی و فرهنگی دانشکده شامل نمازخانه-خوابگاه دختران و پسران-بسیج دانشجویی-سالن غذا خوری و  برگزاری مراسم و مناسبتهای مختلف و ..... می باشد.

 
دکتر محمد جواد یزدانی
سمت: رییس دانشکده پرستاری
متخصص بیهوشی ومراقبت های ویژه و
مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کاشمر
تلفن مستقیم: ۰۵١۵۵٢٢٧۶۰٧
نمابر: ۰۵١۵۵٢٢٧۵۰١
yazdanimj٢@mums.ac.ir

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان