فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۴۰۰/۰۷/۲۰

جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشمربرگزارشد

رئیس هواشناسی کاشمر نیز درجلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشمر گفت: باوجود اینکه طی چند روز آینده موج سرد پایداری بر روی شهرستان حاکم خواهد بود و افت دما را تا روز سه شنبه خواهیم داشت از اواسط هفته نیز با یک شیب ملایم افزایش دما را داریم.

علی اصغرزاده افزود: دو شب گذشته سردترین شب را پشت سر گذاشتیم به طوری که در کاشمر دما به ۷ درجه بالای صفر و در کوهسرخ به منفی یک درجه رسید.

وی با بیان اینکه از اواخر هفته افزایش دما را در شهرستان خواهیم داشت، گفت: با توجه به اینکه دماهای حداقل و زیر صفر منطقه از اوایل آذرماه شروع می‌شود هنوز زود است که بخواهد دما به زیر صفر برسد.

وجود ۹۰ ایستگاه با ظرفیت‌ ۱۹۵ هزار متر مکعب

مدیر شرکت گاز کاشمر هم در این جلسه گفت: در ناحیه کاشمر ۹۰ ایستگاه C.G.S،  T.B.S، M.R.S و M.S با ظرفیت‌ ۱۹۵ هزار متر مکعب وجود دارد.

محمد خلیلی عنوان کرد: سال گذشته در شمال شهر ایستگاه T.B.S ۱۰ هزار نصب شد و همزمان خطوط تغذیه چهار خیابان اصلاح شدند، اگر چه در سرمای سال ۹۸ فشار پنج پوند را تجربه کردیم در صورتی که قبل از آن فشار ۶۰ پوند بود اما با اصلاح شبکه مشکل رفع شده است البته باز هم بستگی به فشار گاز و تغذیه‌ای که صورت می‌گیرد دارد.

وی همچنین از ارتقاء ظرفیت روستای مغان از ۲۵۰۰ به ۵۰۰۰ پوند در سال گذشته خبر داد و گفت: ضمن اتصال ایستگاه روستای مغان به جنوب غرب کاشمر همزمان خط ۱۲۵ به این منطقه وصل شد که با این اقدام قدرت مانور در حوادث و افت فشارها بالا رفت.

خلیلی ادامه داد: ایستگاه روستای قوچ پلنگ که از ظرفیت شهرک صنعتی تغذیه می‌کند به روستای فرگ متصل شد تا اگر مشکلی به وجود آمد بالا ولایت را بتوانیم تغذیه کنیم.

وی گفت: طی دو سال گذشته از زمانی که خط ۱۶ اینچ به موازات خط ۱۲ اینچ احداث شد از یک ایمنی بهتری برخوردار شدیم و ذخیره خط افزایش یافت.


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان