فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۴۰۰/۰۷/۱۸

فعالیتهای اوقاف در حوزه علم و فناوری تقویت شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بمناسبت هفته وقف رییس اداره اوقاف و امورخیریه و مدیران بقاع متبرکه با فرماندار شهرستان کاشمر دیدار و گفتگو نمود.
فرماندار شهرستان کاشمر دراین نشست با گرامی داشت دهه وقف با بیان اینکه نگاه ما به وقف و موقوفات فرصتی و ظرفیتی است افزود با توجه به موقوفاتی که در شهرستان وجود دارد زحمات شما کتمان ناپذیر است ودراین راستاکما فی السابق برای تقویت آن و افزایش سطح خدمات دهی کمک خواهیم نمود.
 فرماندارشهرستان کاشمر بیان داشت نگاه مدیریت اوقاف در شهرستان به حوزه وقف نگاه جدید و نویی است و قطعاً در حوزه تثبیت و ارتقا سطح خدماتی که ارائه می شود کمک خواهد کرد.
 وی با اشاره به اینکه عصر ارتباطات است و باید همگام با عصر ارتباطات حرکت کرد تصریح نمود : اقداماتی که شروع شده  ان‌شاءالله ادامه پیدا کند و بویژه در حوزه اقتصادی و توانمندسازی و ارتقاء سطح خدمات و درآمدهای موقوفات با انجام کارهای نوین تقویت شود.
مسلم ساقی فرماندار شهرستان کاشمر خاطرنشان کرد در حوزه علم و فناوری فعالیتها و اقداماتی که در شهرستان از سوی اداره اوقاف و امور خیریه  شروع شده حتماً باید تقویت شود و ما ناگزیر هستیم از روش های سنتی در مواردی که می شود فاصله بگیریم و با استفاده از روش های نوین خدمات ارائه نماییم.
وی با بیان اینکه در بحث اشتغال  اقدامات خوبی از سوی اوقاف و امورخیریه شده گفت اقدامات حمایتی و خیرخواهانه که از محل نیات واقفین با شیوع ویروس کرونا بویژه در حوزه سلامت در دوسال اخیر انجام شده با حمایت  مراکز نیکوکاری و مراکز غیردولتی برای خدمات دهی بیشترباید حمایت و تقویت شود.
درادامه حجت الاسلام نیساری رئیس اوقاف و امورخیریه شهرستان کاشمر گزارشی از اقدامات این اداره در یکسال گذشته بیان نمود.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
۲۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان