فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۴۰۰/۰۶/۲۳

ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان کاشمر برگزارشد

فرماندار شهرستان کاشمر در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه  در خصوص اهمیت و نقش تاثیر گذار دوران دفاع مقدس هرچه بگوییم کم است تصریح نمود  همه ما بخصوص در هفته دفاع مقدس وظیفه داریم فرهنگ ایثار و شهادت را سرلوحه کارمان قرار دهیم و در برنامه ریزی ها به لحاظ شکلی و محتوایی به فرهنگ ایثار و شهادت توجه نماییم.
وی با اشاره به اینکه  توجه به فرهنگ ایثار و شهادت و ارزشهای دفاع مقدس بخصوص در سنین پایین، در مدارس و حوزه ودانشگاه تاثیر گذار خواهد بود خاطرنشان کرد باید با روش های خلاقانه با ارائه برنامه های جذاب و پرهیز از اجرای برنامه های تکراری بر اساس برنامه های اجرایی ابلاغی برای دانش آموزان و برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در حوزه و دانشگاه ها در چهار چوب های تعریف شده دفاع مقدس تبیین شود .
فرمانداربیان داشت باید از  ظرفیت ایثارگران ،کارشناسان و آثار محققین در زمینه ترویج  سبک زندگی و الگو دهی  رفتار رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس در سطح جامعه و تاثیر آن در زندگی روزمره تلاش شود.
ساقی گفت برای معرفی بهتر دفاع مقدس و از خود گذشگی ها و دلاورمردی های این دوران با توجه به شرایط کشور و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی از ظرفیت هنرمندان در تهیه و تولید و پخش آثار هنری  بویژه با بهره گیری از ظرفیت های شهرستان در فضای مجازی برنامه ریزی شود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان