فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

واکسیناسیون ۶درصد از جمعیت شهرستان با تزریق ۲ دوز واکسن کرونا

هفتاد و پنجمین  جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا باحضور فرماندار شهرستان کاشمر در محل سالن همایش های فرمانداری برگزارشد
به گزارش روابط عمومی مسلم ساقی فرماندار شهرستان کاشمر با اشاره به تغییر وضعیت شهرستان طبق نرم افزار ماسک گفت از روز شنبه محدودیتها و رعایت پروتکل ها براساس وضعیت قرمز در شهرستان اجرا خواهد شد .
وی تصریح نمود با توجه به عادی انگاری که دربین مردم نهادینه شده کار درادامه سخت تر خواهد شد
رییس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان کاشمرافزود رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات مورد تاکید است و تیم های بازرسی از روز شنبه فعال خواهند بود و بازرسی ها با حساسیت بیشتر انجام می شود و با اقناع سازی با افرادی که پروتکل ها را رعایت نمی کنند رفتار شود.
ساقی با بیان اینکه بالای 6درصد از جمعیت شهرستان 2 دوز واکسن کرونا را دریافت نمودند خاطرنشان کرد آمادگی داریم برای اجرای طرح واکسیناسیون تمام ظرفیتهای شهرستان را بکار گیریم .
فرماندار با اشاره به اینکه در حال حاضر 30نفر بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید مدرس بستری و تحت مراقبت می باشند تاکید نمود از تمام ظرفیتهای اطلاع رسانی برای اعلام هشدار های لازم درزمینه رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در سطح شهرستان استفاده شود.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
تعداد بازدیدها : ۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان