فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۴۰۰/۰۴/۲۱

تصویب ۲۴۸میلیارد و ۷۱۶میلیون ریال اعتبارات ۱۴۰۰شهرستان در کمیته برنامه ریزی

با حضور فرماندار کاشمرو نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی کمیته برنامه ریزی شهرستان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مسلم ساقی فرماندار شهرستان کاشمر از تصویب اعتبارات تملک دارائی های سرمایه ای و متوازن شهرستان برای 95 پروژه به مبلغ 248میلیارد و 716میلیون ریالی شهرستان برای سال 1400در کمیته برنامه ریزی شهرستان خبرداد.
وی با بیان اینکه بر اساس شاخص ها و الزامات  اعلام شده هیچ گونه پروزه جدیدی تعریف نشده است افزود اعتبارات استانی شهرستان در سال 1400 در قالب 56برنامه و 86پروژه و مبلغ 144میلیارد و 597میلیون ریال تعریف و به تصویب کمیته برنامه ریزی رسیده است.
وی گفت اعتبارات شهرستان در بخش اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور در سال 1400 در قالب 10فصل و 10بخش به مبلغ 104میلیارد و119 میلیون ریال تعریف شده است.
رییس کمیته برنامه ریزی شهرستان کاشمر خاطرنشان کرد بیشترین اعتبارات مربوط به پروژه های شهرداری کاشمر با اعتبار 47میلیارد و 800 میلیون ریال ،اداره کل نوسازی مدارس با 23میلیارد و 767میلیون ریال می باشد.
وی گفت اداره کل نوسازی مدارس ، جهاد کشاورزی ،ومنابع طبیعی و آبخیزداری ،دامپزشکی و شهرداری کاشمر از حیث تعداد بیشترین پروژه ها را دارا می باشند .
فرماندارکاشمر با اشاره به اینکه سعی شده اعتبارات با نگاه کارشناسی و آینده نگری در حوزه تکمیل زیرساختها و پروژه های زیربنایی توزیع شود تصریح نمود اعتبارات متوازن شهرستان در بخش آموزش وپرورش ،بهداشت و درمان ،درامد سرانه شهرداری ها ،راه وزیرساختهای جاده ای ،رسانه ،فضاهای مذهبی ،فضاهای ورزشی ،گردشگری و هواشناسی می باشد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
تعداد بازدیدها : ۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان