فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۳۹۹/۱۱/۳۰

در سفر معاون وزیر اموزش و پرورش و رییس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس به کاشمر

امضای تفاهم‌نامه تامین اعتبار یک پروژه تخریب و بازسازی، یک پروژه نیمه تمام

نماینده مردم کاشمر همچنین با اشاره به امضای تفاهم‌نامه فی‌مابین مسوولان شهرستان‌های منطقه با رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بیان کرد: بر این اساس در هر یک از شهرستان‌های حوزه انتخابیه یک پروژه تخریب و بازسازی، یک پروژه نیمه تمام تامین اعتبار خواهد شد و دانش آموزان این شهرستان‌ها از امکانات گرمایشی مطبوع بهره مند می شوند، همچنین در مسیر تحقق و اجرایی شدن اهداف سند تحول بنیادین در خصوص تجهیز مدارس مساعدت شد.
نماینده مردم شهرستان‌های کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر معاون وزیر آموزش و پرورش به کاشمر و بازدید از پروژه‌های در دست احداث و مدرسه تخریبی در این شهرستان تاکید کرد: به دلیل محدودیت زمانی این بازدیدها به نمایندگی از شهرستان‌های حوزه انتخابیه انجام شده است.
حجت الاسلام جواد نیک‌بین با تقدیر از همراهی و مشارکت خیرین در پروژه‌های مختلف، خطاب به خیرین یادآور شد: دولت‌ها بدون خیرین هیچ هستند و اگر عملیات احداث پروژه‌ای آغاز می‌شود قطعا امیدشان به حمایت و مشارکت خیرین است.
وی با اشاره به ضرورت اتحاد بین مردم، مسوولین، خیرین و دولت فارغ از نگاه‌های سیاسی برای توسعه، عمران و آبادانی مناطق خاطرنشان کرد: اگر نسیم همدلی تبدیل به طوفان شود قطعا فعالیت‌ها و اقدامات بیشتری رقم خواهد خورد.
امام جمعه کاشمر هم حضور مسوولین تلاشگر و جهادگر در نظام جمهوری اسلامی را امیدوار کننده دانست و گفت: کاشمر یک شهر کاری و آرام است که در سایه تعامل و همکاری مسوولین و مردم به توفیقات ارزشمندی در بخش‌های مختلف دست یافته است.
حجت الاسلام سیدکاظم طباطبایی وجود خیرین و مشارکت‌شان در انجام کارهای خیرخواهانه و خداپسندانه ابراز کرد: با توجه به افزایش جمعیت و نیاز جامعه به فضای آموزشی، قطعا توسعه این مدارس به تنهایی توسط دولت امکان‌پذیر نیست.
وی با بیان اینکه خیرین تاکنون قدم.های اثرگذاری در حوزه احداث، بهسازی و تجهیز مدارس و فضاهای آموزشی در این شهرستان برداشتند، تاکید کرد: اگر این همراهی و مشارکت ها نبود با یک بحران جدی در خصوص کمبود فضاهای آموزشی مواجه بودیم.
 
مدیر آموزش و پرورش کاشمر نیز رونق پروژه‌های انجام شده و در دست احداث حوزه آموزش و پرورش در این شهرستان را مرهون و مدیون حمایت و کمک‌های خیرین دانست و گفت: اگرچه اداره کل نوسازی اعتباراتی برای این مهم اختصاص داده است، اما حجم بالای از پروژه ها توسط خیرین تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
علی طاهریان با اشاره به امضای تفاهم نامه‌های متعدد برای احداث، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی با خیرین تاکید کرد: با این روند مشارکت توقع خیرین از دولت بیشتر شده است و انتظارشان این است که پروژه‌هایی که عملیات آن آغاز شده است با تخصیص سهم دولت تکمیل شود.
مدیر آموزش و پرورش کاشمر با اشاره به تکمیل و بهره‌برداری ده‌ها پروژه خیرساز در این شهرستان تاکید کرد: امیدواریم با مساعدت سازمان نوسازی مدارس در تخصیص اعتبار بتوانیم پروژه استخر سرپوشیده کاشمر را که ۱۰ سال از آغاز عملیات آن می‌گذرد را تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم.
 
 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
تعداد بازدیدها : ۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان