فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی

 

    .
۱۳۹۹/۰۵/۰۸

فرماندار کاشمر در سامانه سامد به شهروندان پاسخ داد

فرماندار کاشمر از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت (سامد) به صورت تلفنی به مشکلات مردم این شهرستان پاسخ داد.

مسلم ساقی روز چهارشنبه بعد از این حضور به  خبرنگار ایرنا گفت: در این سامانه به ۱۶ تماس شهروندان در مدت یک ساعت و نیم پاسخگویی شد.

وی با بیان این که ۵۰ درصد تماس‌ها توسط بانوان شهرستان در خصوص تعطیلی باشگاه‌های ورزشی بود که این تعداد اعم از ورزشکار، مربی و صاحب باشگاه از شرایط ایجاد شده به لحاظ تعطیلی باشگاه‌ها گله‌مند بودند ادامه داد: این تصمیم با توجه به افزایش تعداد بیماران حاد تنفسی در شهرستان این تصمیم گیری براساس ابلاغیه های استانی انجام شده اما برخی از صاحبان باشگاهها و مربیان  مشکلات خود را خسارتهای مالی ناشی از  انتشار ویروس کرونا اعلام کردند که به رغم درنظرگرفتن تسهیلاتی برای جبران خسارت ناشی از کرونا باز هم درگیر مشکلات مالی هستند.

فرماندار کاشمر گفت: این تعداد تماس را می توان به حساب پویایی جامعه بانوان شهرستان قلمداد کرد که مطالبه گر هستند وجای خوشحالی دارد.

ساقی افزود: در صورت بهبود وضعیت شهرستان از لحاظ  انتشار ویروس کرونا برای بازگشایی اماکن ورزشی و باشگاهها طی هفته آینده تصمیم‌گیری و در صورت کاهش آمار نسبت به بازگشایی این اماکن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام می شود.

 وی ادامه داد: دو تماس هم از سوی افراد تحت پوشش بهزیستی در خصوص تسهیلات اشتغال صورت گرفت و باقی تماسها در خصوص خارج از محدوده ها بود که ساخت و ساز در آنها مطابق قانون ممنوع  است که در همین جلسه زمینه انجام مکاتباتی فراهم شد تا اداره کل راه و شهرسازی در خصوص ابلاغ طرح جامع شهری با  کمک نماینده مردم در مجلس پیگیری‌هایی انجام دهد.

فرماندار کاشمر گفت: خوشبختانه ارتباط مجموعه مدیران شهرستان با مردم صمیمی است و در روزهای دوشنبه دیدار مردمی فرماندار برنامه ریزی شده و حتی در روزهای دیگر کاری نیز پذیرای ارباب رجوع در فرمانداری هستیم و در جلسات رسمی و غیررسمی به حرفها و درد دل‌های مردم گوش داده و برای رفع مشکلات آنان در پی چاره جویی هستم.

سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت با عنوان "سامد" در دولت تدبیر و امید طراحی و راه‌اندازی شد که خراسان رضوی یکی از پیشگامان بهره‌گیری از این سامانه در کشور است و هم‌اکنون حدود چهارسال از فعالیت این سامانه در استان می‌گذرد


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
تعداد بازدیدها : ۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۰۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۲۴۶۲۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۵ نفر
آماربازدیدکنندگان