فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی

 

    .
۱۳۹۹/۰۴/۱۹

آغاز طرح گشت مشترک نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در خراسان رضوی

طرح گشت‌ مشترک نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با هدف پیشگیری و آگاهی‌بخشی، در واحدهای صنفی خراسان رضوی با محوریت استانداری، دستگاه قضا و دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسین شرافتی‌راد در حاشیه گشت مشترک نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در استان گفت: در راستای اجرای مصوبه ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا، از ۱۵ تیر ماه استفاده از ماسک الزامی شده است.
وی افزود: بر این اساس کمیته نظارت و ارزیابی ستاد کرونا در استان با محوریت استانداری، دستگاه قضا و دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شد ودر اولین اقدام در شهرستان‌های مشهد و بینالود، گشت مشترکی با هدف پیشگیری و آموزش انجام شد.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه گشت‌های مذکور بیشتر با هدف آگاهی‌بخشی صورت خواهد گرفت، افزود: این طرح فعلا به مدت دو ماه ادامه دارد که با مشارکت دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی و دانشگاه علوم پزشکی در سطح استان انجام خواهد شد.
شرافتی‌راد ادامه داد: با توجه به شرایطی که پیش آمده، لازم است در کنار انجام فعالیت‌های اجتماعی، اشتغال و معیشت مردم، پروتکل‌های بهداشتی هم رعایت شوند.
وی ادامه داد: استاندار خراسان رضوی برای حفظ اقتصاد، امنیت و سلامت جان مردم برنامه‌های زیادی را در دستور کار دارد، در این راستا برنامه‌هایی که ستاد مقابله با کرونای استان داشته، نسبت به دیگر استان‌ها از وضعیت بسیار بهتری برخوردار است.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری خراسان رضوی در خصوص واحدهایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، تصریح کرد: چنانچه واحدهایی مصوبات ستاد مقابله با کرونای کشور و استان را‌ رعایت نکنند و از قبل هم اخطار گرفته باشند با آن‌ها برخورد قانونی خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۵۵۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۲۴۶۷۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۱ نفر
آماربازدیدکنندگان