فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۳۹۹/۰۴/۱۸

مراسم معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج استانداری خراسان رضوی برگزار شد

مراسم تکریم فرمانده فقید و معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مراسم تکریم فرمانده فقید و معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج استانداری خراسان رضوی در محل سالن شهید باهنر استانداری برگزار شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی در این مراسم با آرزوی آمرزش برای فرمانده فقید پایگاه مرحوم شادروان اعظم گفت: مهمترین توقع از دستگاه‌های اجرایی، خدمت موثر و مفید برای مردم و رضای خداست که این امر همان شیوه کار بسیج است.
کوکب موسوی افزود: ما باید با فرهنگ اصیل بسیجی، اخلاص و خلوص نیت اعتماد عمومی مردم را بالا ببریم.
وی با اشاره به تشکیل بسیج در سال 58 به دستور بنیانگذار انقلاب اسلامی، گفت: بسیج باید با روحیه بسیجی خود ما را در فرهنگ سازمانی، انضباط اجتماعی، تکریم ارباب رجوع، صیانت از حقوق مردم و تحول اداری کمک و یاری دهد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی به شورای فرهنگ استانداری پرداخت و تصریح کرد: شورای فرهنگی استانداری ترکیبی از کمیته اقامه نماز، کمیته امر به معروف و نهی از منکر، کمیته صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و کمیته ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است که بر اساس دستورالعمل‌های وزارت کشور، دبیر آن فرمانده پایگاه بسیج استانداری است و این در واقع یک فرصت و ظرفیت بسیار خوبی است که نظام اداری آن را در اختیار بسیج قرار داده است.
موسوی با تاکید بر لزوم ارتباط فعال این پایگاه با سایر پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات و پایگاه متناظر در استانداری‌های سراسر کشور افزود: بسیج جناحی نیست و منیت هم ندارد، به همین علت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دل همه ملت ایران جای دارد و خواهد داشت.
در این جلسه سرهنگ زارعی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید رجایی، با اشاره به اینکه 8 سال دفاع مقدس برگرفته از نهضت عاشورا است، گفت: بسیج دارای جایگاه قانونمندی بوده و در واقع قداست بسیج و این نظام، به صورت خودکار عمل کرده و دائم در حال پایش بوده و قطعا نیروی‌های مخل این نظام را از بین برده و خواهد برد.
همچنین مهدی باغیشنی فرمانده جدید پایگاه بسیج استانداری خراسان رضوی گفت: بالاترین هدف بسیج ادارات، هدف فرهنگی و تربیتی است و در این راستا بسیج ادارات بهترین بستر و راهکار برای اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری در ادارات است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۷۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان