فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی

 

    .
۱۳۹۹/۰۴/۱۸

مراسم معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج استانداری خراسان رضوی برگزار شد

مراسم تکریم فرمانده فقید و معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مراسم تکریم فرمانده فقید و معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج استانداری خراسان رضوی در محل سالن شهید باهنر استانداری برگزار شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی در این مراسم با آرزوی آمرزش برای فرمانده فقید پایگاه مرحوم شادروان اعظم گفت: مهمترین توقع از دستگاه‌های اجرایی، خدمت موثر و مفید برای مردم و رضای خداست که این امر همان شیوه کار بسیج است.
کوکب موسوی افزود: ما باید با فرهنگ اصیل بسیجی، اخلاص و خلوص نیت اعتماد عمومی مردم را بالا ببریم.
وی با اشاره به تشکیل بسیج در سال 58 به دستور بنیانگذار انقلاب اسلامی، گفت: بسیج باید با روحیه بسیجی خود ما را در فرهنگ سازمانی، انضباط اجتماعی، تکریم ارباب رجوع، صیانت از حقوق مردم و تحول اداری کمک و یاری دهد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی به شورای فرهنگ استانداری پرداخت و تصریح کرد: شورای فرهنگی استانداری ترکیبی از کمیته اقامه نماز، کمیته امر به معروف و نهی از منکر، کمیته صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و کمیته ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است که بر اساس دستورالعمل‌های وزارت کشور، دبیر آن فرمانده پایگاه بسیج استانداری است و این در واقع یک فرصت و ظرفیت بسیار خوبی است که نظام اداری آن را در اختیار بسیج قرار داده است.
موسوی با تاکید بر لزوم ارتباط فعال این پایگاه با سایر پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات و پایگاه متناظر در استانداری‌های سراسر کشور افزود: بسیج جناحی نیست و منیت هم ندارد، به همین علت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دل همه ملت ایران جای دارد و خواهد داشت.
در این جلسه سرهنگ زارعی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید رجایی، با اشاره به اینکه 8 سال دفاع مقدس برگرفته از نهضت عاشورا است، گفت: بسیج دارای جایگاه قانونمندی بوده و در واقع قداست بسیج و این نظام، به صورت خودکار عمل کرده و دائم در حال پایش بوده و قطعا نیروی‌های مخل این نظام را از بین برده و خواهد برد.
همچنین مهدی باغیشنی فرمانده جدید پایگاه بسیج استانداری خراسان رضوی گفت: بالاترین هدف بسیج ادارات، هدف فرهنگی و تربیتی است و در این راستا بسیج ادارات بهترین بستر و راهکار برای اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری در ادارات است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۸۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۸۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۶۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۲۴۶۰۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۹ نفر
آماربازدیدکنندگان