فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی

 

    .
۱۳۹۹/۰۴/۱۸

در مراسم ویدئو کنفرانسی با حضور معاون رئیس جمهور؛

از بانوی کارآفرین برگزیده خراسان رضوی تقدیر شد

در مراسم ویدئو کنفرانسی با حضور معاون رئیس جمهور، از فاطمه علمداری بانوی کارآفرین برگزیده خراسان رضوی تقدیر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مراسم معرفی و تقدیر از بانوان کارآفرین برتر کشوری بر اساس آرای مردمی به صورت ویدئوکنفرانسی در ۱۴ استان کشور و با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده برگزار شد که در این دوره از استان خراسان رضوی فاطمه علمداری به عنوان کارآفرین برتر برگزیده شد.
کوکب موسوی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی در این مراسم از الگوی مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی استان به عنوان طرح موفق استاندار در راستای بهبود معیشت و شرایط اقتصادی اقشار آسیب پذیر استان نام برد.
همچنین طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی، فاطمه علمداری را به عنوان معین اقتصادی و فرهنگی موفق، خیّر و نیکوکار، رئیس مجمع مشورتی زنان و کارآفرین برتر استان، الگویی موفق برای بانوان معرفی کرد‌.
در ادامه فاطمه علمداری، قوانین دست و پاگیر و موانع متعدد اداری که نیازمند صرف وقت و هزینه فراوانی هستند را مشکلات اصلی زنان کارآفرین عنوان کرد.
در انتهای این مراسم، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اظهار کرد: تعداد بانوان کارآفرین در کشور رو به افزایش است و ما امروز تنها گروهی را به نمایندگی از تمامی زنان کارآفرین گردهم آورده‌ایم.
وی با اشاره به تنوع فعالیت بانوان کارآفرین حاضر در این جمع افزود: فعالیت زنان در عرصه‌های گوناگون و عملکرد خوب آنها با وجود تحریم‌ها و موانع فراوان نشان‌دهنده صبر، استقامت و تلاش بی‌نظیرشان است.
در پایان توسط مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری، لوح تقدیر تهیه شده توسط معاون رئیس جمهور و لوح تبریک استاندار خراسان رضوی به رسم یادبود به بانوی کارآفرین برتر استان اهدا شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۵۵۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۲۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۲۴۶۴۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۰ نفر
آماربازدیدکنندگان