فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۳۹۹/۰۴/۱۶

بنگاه‌های متضرر از کرونا تا پایان هفته برای ثبت‌نام در سامانه کارا مهلت دارند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: بنگاه‌های اقتصادی ۱۴ رسته مشمول دریافت تسهیلات ستاد ملی مقابله با کرونا از جمله در خراسان رضوی تا پایان هفته جاری برای ثبت‌نام در سامانه کارا فرصت دارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان با اعلام این مطلب گفت: براساس اعلام معاونت هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور، بنگاه‌های اقتصادی مشمول دریافت این تسهیلات در استان باید تا پایان هفته و به فوریت در سامانه کارا ثبت نام کنند زیرا دیگر فرصتی نخواهد بود.

وی افزود: ۲۸ هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ۶۷ هزار و ۳۹۶ بنگاه اقتصادی متضرر از کرونا در استان خراسان رضوی با اشتغال ۱۸۳ هزار و ۴۱۹ نفر اختصاص یافته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: هدف اصلی پرداخت تسهیلات به بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا حفظ اشتغال آنهاست، به ازای هر شاغل بیمه شده در واحدهای تولیدی، خدماتی و صنعتی متضرر از کرونا ۱۲۰ میلیون ریال تسهیلات تعلق می‌گیرد اما واحدهایی که بنا به مصوبه ستاد ملی الزاما تعطیل شدند به ازای هر نفر نیروی شاغل بیمه شده در آنها ۱۶۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت می‌شود.

رسولیان گفت: نرخ سود تسهیلات مزبور برای بنگاه‌های اقتصادی ۱۲ درصد و دوره بازپرداخت بعد از سه ماه تنفس، دو ساله است.
 

به نقل از خبرگزاری ایرنا


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۶۹۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان