فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۴۰۰/۰۱/۰۷

پیام نوروزی فرماندار شهرستان کاشمر

به نام خداوند بخشنده و مهربان

یامقلب القلوب والابصار
یامدبرالیل والنهار
یامحول الحول والاحوال
حول حالنا الی احسن الحال


بهار فصل تسبیح آفرینش است و قنوت درختان به تمنای آسمان و نوروز پیام آور مهر ومحبت و شعری است که پایان رویا های ناتمام را تفسیر می کند.
 سال نو می شود. زمین نفسی دوباره می گیرد، برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زنند. پرنده های خسته بر می گردند و در این رویش سبز دوباره، من و تو و ما هر کدام کجا ایستاده ایم؟ سهم ما چیست؟ نقش ما چیست؟
سال ۱۳۹۹متفاوت از سال های گذشته سالی مملو از فرازها و نشیب ها، ترس ها و امید ها، آزمون ها و تجربه ها، تلخی ها و شیرینی ها و... گذشت.  یک سال از زندگی هر انسان ، یک سال از عمرمان گذشت و ما چقدر در جاده ی مستقیم الهی حرکت کردیم؟
در سالی که گذشت شیوع ویروس کرونا در جهان و ایران عزیز، زندگی مان را تغییر داد. تغییراتی خوب یا بد در زندگی شخصی و اجتماعی که انسان را ناچار به پذیرش کرد.
کم کم عزیزانمان را از دست می دادیم، دلهره داشتیم، رفت و آمد ها محدود شد، مشکلات اقتصادی بیشتر شد و فعالیت رسته های مشاغل کم رنگ بود، مدارس و دانشگاه ها تعطیل شد. روز ها به سختی اما با توکل به خدا گذشت.
اما می دانیم که دل هایمان همیشه به هم نزدیک است.
همراهی ها و همکاری های مردم در هر شرایطی جای قدردانی دارد. صحنه های زیبای ایثار و فداکاری کادر درمانی که با انگیزه و تلاش ، امیدی دوباره را زنده کرد. فرهنگ همیشگی از خود گذشتگی و شهادت قابل احترام است.
بهار ۱۴۰۰ با سه رویداد مهم، برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شورا های اسلامی شهر و روستا، دومین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از راه می رسد که با فضل خداوند حکیم با رعایت اصول
قانونمندی، بی طرفی، صیانت از حقوق انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان در چهارچوب قوانین و آیین نامه های انتخابات ، شاهد انتخاباتی سالم در بستری امن و انشالله با حضور و مشارکت حداکثری مردم در 28 خرداد باشیم.
نو شدن مرام طبیعت است.
طبیعت هرساله در بهار نو می شود، هرروز صبح با آمدن خورشید می تواند شروعی دوباره در زندگی مان باشد.
پس بیایید غم ها و دردهایمان را در سالی که گذشت فراموش کنیم و گوش جان بسپاریم به آهنگ تحول زمین و زمان  
و دعا کنیم این تولد رنگ و بوی خدایی بگیرد.
وامیدواریم سال جدیدباازبین رفتن کامل ویروس تلخ کرونا  سرشار ازخوشحالی شویم.
آینه در آینه، سعادت و سلامت را برای مردم بزرگوار و عزیز از درگاه خداوند متعال خواستارم.
 ازامام جمعه محترم، نماینده ی محترم مردم شریف در مجلس شورای اسلامی ، اعضای محترم شورای تامین واداری شهرستان وهمه ی کسانی که دغدغه مندانه در جهت توسعه شهرستان وخدمت صادقانه وبیشتر هم افزا بوده وهستند کمال تشکر رادارم.
سال نو مبارک.
مسلم ساقی
فرماندارشهرستان کاشمر.


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
تعداد بازدیدها : ۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان