فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی
فرماندار شهرستان کاشمر

    .
۱۳۹۹/۱۱/۳۰

با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش افتتاح و کلنگ زنی چند طرح آموزشی درکاشمر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ،فرماندار،امام جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  روز چهارشنبه در سفر به کاشمر یک مدرسه بزرگ خیرساز را افتتاح و دو طرح دیگر عمرانی آموزشی در این شهرستان کلنگ‌زنی شد.
درسفر مهرالله رخشانی‌مهر به کاشمر طی مراسمی دبستان ۱۰ کلاسه خیرساز با نام "امیر آقایی" گشایش یافت و مورد بهره‌برداری قرار گرفت
این واحد آموزشی هزار و ۳۳۴ مترمربعی با هزینه ۴۲ میلیارد ریال مشارکت نیکوکارانه خیر مدرسه‌ساز و اعتبارات سازمان توسعه و نوسازی مدارس خراسان رضوی ساخته شده است.
معاون وزیر آموزش و پرورش همچنین در مراسم آغاز عملیات آبرسانی به اردوگاه دانش‌آموزی کاشمر حضور یافت و کلنگ آن را بر زمین زد. این طرع عمرانی آموزشی با هزینه دو میلیارد ریالی مشارکت شهروندان نیکوکار کاشمری ساخته می‌شود
رصدخانه آموزشی و تامین برق اردوگاه دانش‌آموزی کاشمر دیگر طرحهای عمرانی آموزشی خیرساز هستند که با حضور رخشانی‌مهر عملیات اجرایی آنها در این شهر آغازشد.
علی طاهریان مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: دبستان ۱۰ کلاسه مرحوم امیر آقایی در سه طبقه و هزار و ۳۵۰ مترمربع احداث شده است و شامل کلاس درس، دفتر، آزمایشگاه است.
طاهریان با اشاره به اینکه برای ساخت و تجهیز این دبستان ۴۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان نوسازی هزینه شده است، افزود: زمین چمن مصنوعی مدرسه نیز به همت خیر نیک اندیش، پدر مرحوم امیر آقایی در دست احداث است که به زودی تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.
مهراله رخشانی مهر از دبستان شهید ترابی با قدمت بیش از ۵۰ سال که از مدارس قدیمی کاشمر و جزو مدارس تخریبی است بازدید کرد.
رئیس سازمان نوسازی مدارس با توجه به تحصیل ۵۰۰ دانش آموز در این مدرسه فرسوده در خصوص نوسازی آن قول مساعدت و پیگیری داد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
تعداد بازدیدها : ۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان