فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی

 

    .
۱۳۹۷/۱۱/۲۳

انقلاب امروز به دوران بلوغ رسیده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری محمد علی نبی پور فرماندار کاشمر در مراسم پایانی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در امام زاده سید حمزه با اشاره به حضور پرشور و باشکوه مردم کاشمر در جشن ۴۰ سالگی انقلاب، گفت: رسیدن به ۴۰ سالگی در فرهنگ عمومی ما، رسیدن به دوران بلوغ است و فردی که به این سن می‌رسد دارای تجربه غنی و ارزشمند است که با بهره‌گیری از آموزه‌های دینی و اسلامی، دور دوم زندگی را آغاز کند.

محمدعلی نبی‌پور با بیان اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با پشت سرگذاشتن فراز و نشیب‌های زیاد در طول ۴۰ سال در نقطه اوج قرار دارد، ادامه داد: مردم در ۴ دهه قبل مانند چنین روزی به میدان آمدند و رژیم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را با شعار محوری استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی سرنگون کردند.

وی با تاکید بر اینکه شعار محوری ملت در ابتدای انقلاب، در قانون اساسی متبلور شد و امروز نیز این شعار در گوشه و کنار کشور با ندای بلند فریاد زده می‌شود، یادآور شد: مردم به خوبی در طول این ۴۰ سال از استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت نظام دفاع کردند.

فرماندار کاشمر با تاکید بر اینکه در طول ۴ دهه انقلاب، کارهای بزرگی انجام و به پیشرفت‌های بزرگی دست یافته‌ایم، افزود: اگر چه در طول این سال‌ها و در برخی مقاطع با شکست‌ها و آسیب‌هایی روبه‌رو بودیم و در عین حالی که مردم در شرایط سخت زندگی می‌کنند، اما همچنان با حضور پرشور و باشکوه شان از هینمه و حیثیت این نظام و انقلاب دفاع و پشتیبانی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه توسعه روستاها جزو سیاست‌های اصلی امروز در کشور است و به تبع آن در روستاهای کاشمر قدم‌های خوبی در حوزه تامین زیرساخت‌های روستایی برداشته شده است، بیان کرد: امروز به معنای واقعی انسجام و وحدت مردم به نمایش گذاشته شد، بنابراین اگر قرار است کاشمر آینده‌ای بهتر داشته باشد، باید در راستای ارتقای این انسجام و وحدت تلاش کرد.

فرماندار کاشمربا اشاره به اینکه از نقد و انتقاد منصفانه استقبال می‌کنیم و به همه مدیران شهرستان تاکید شده که پاسخگوی انتقاداتو نقدها باشند، افزود: جنگ امروز دشمن در حوزه اقتصاد است و تلاش می‌کند از این طریق معیشت را برای مردم سخت کند، بنابراین نباید در میدان دشمن بازی کنیم و در این راستا باید با انسجام و وحدت دشمنان و بدخواهان نظام را مایوس و  ناامید کرد


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان