فرماندار شهرستان کاشمر
مسلم ساقی

 

    .
۱۳۹۷/۱۱/۱۶

فرماندار شهرستان کاشمر

شیرین شدن کام مردم با افتتاح و بهره برداری از پروژه ها

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نبی پور فرماندار کاشمر در جلسه شورای اداری با تبریک فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: پروژه‌ها و طرح‌هایی که در این ایام با استفاده از اعتبارات دولتی، تسهیلات پرداختی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد در حقیقت کام مردم را شیرین می‌کند.

محمدعلی نبی پور با اشاره به این‌که در چهلمین بهار انقلاب اسلامی ایران 103 پروژه عمرانی، خدماتی، کشاورزی و فرهنگی بااعتباری بالغ‌بر 122 میلیارد و 934 میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: از این تعداد 78 پروژه در مناطق روستایی دو بخش مرکزی و کوهسرخ و 25 پروژه در مناطق شهری کاشمر و ریوش است.

وی بابیان اینکه در حوزه زیرساخت‌ها و ایجاد اشتغال در روستاها اقدامات و تلاش‌های خوبی در سطح شهرستان انجام‌شده است، ابراز کرد: در این روستا دولت مصمم است با استمرار این اقدامات، زمینه و بستر لازم را برای ایجاد اشتغال، توسعه روستا و جلوگیری از مهاجرت فراهم کند.

فرماندار کاشمر با تأکید بر اینکه کاشمر با بیش از 170 هزار نفر جمعیت، از ظرفیت و پتانسیل خوبی در حوزه کشاورزی و گردشگری زیارت برخوردار است، یادآور شد: اگرچه در طول 40 سال از انقلاب کارهای بزرگی در مناطق مختلف این شهرستان انجام‌شده است، اما همچنان محرومیت‌ها و مشکلات عدیده‌ای وجود دارد به‌طوری‌که مردم شرایط سختی را سپری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه همه ما موظفیم در راستای ایجاد رضایتمندی و تعمیق اعتماد و امید در جامعه گام برداریم، خاطرنشان کرد: علاوه بر اقدامات و فعالیت‌هایی که انجام می‌دهیم، اگر بتوانیم زمینه اعتماد مردم را افزایش دهیم و امید را به جامعه تزریق کنیم، شک نکنید که مردم همچون دوران انقلاب در تمامی صحنه‌ها حضوری فعال خواهند داشت و در مسیر انقلاب و حمایت از دستاوردهای نظام دریغ نخواهند کرد.

نبی پور بابیان اینکه هدف تبلیغاتی دشمنان در حقیقت ناکارآمدی دولت و نظام اسلامی است، گفت: برای جلوگیری از تزریق بی‌اعتمادی و ناامیدی در جامعه و خنثی کردن توطئه دشمنان راهی جز هم‌افزایی و افزایش کمک نداریم، بنابراین ضرورت دارد با پاسخگویی مناسب به مراجعه‌کنندگان زمینه رضایتمندی آنان را فراهم کنیم تا از پیچ مشکلات و گرفتاری‌ها به‌سلامت عبور کنیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان