فرماندار شهرستان کاشمر
محمد علی نبی پور

    .
۱۳۹۷/۱۰/۱۸

رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی

کاشمر از شهرستان‌های پیشرو در عرصه رسانه است

عباس محمدیان رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی در سفر به‌کاشمر ضمن دیدار با فرماندار، امام‌جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر در بازدید از نشریات محلی این شهرستان از نزدیک با مدیران و دست‌اندرکاران این رسانه‌ها دیدار و گفتگو کرد.
رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی همچنین در ادیدار با نبی پور فرماندار شهرستان کاشمر در تشریح عملکرد و اهداف سازمان بسیج رسانه گفت: سازمان بسیج رسانه درواقع یک سازمان متفاوت از اقشار 22 گانه بسیج است، با نگاه فراجناحی و عملکردگرایی تلاش می‌کنیم از قدرت رسانه‌ای در راستای اهداف نظام و انقلاب استفاده کنیم.
عباس محمدیان بابیان اینکه بسیج رسانه یکی از اقشار متخصص و تأثیرگذار بسیج در سطح کشور است، ادامه داد: خوشبختانه با فعالیت‌ها و خدماتی که در حوزه بسیج رسانه استان با همراهی و مشارکت مدیران و فعالان رسانه‌ای انجام دادیم، سال گذشته در ارزیابی انجام‌شده موفق به‌کسب رتبه نخست در سطح کشور شدیم.
وی با اشاره به‌اینکه تلاشمان بر این است که رسانه را به‌خدمت انقلاب درآوریم، بیان کرد: انقلاب ما، میراث اولیاء و انبیاء است که به‌امانت به‌دست ما رسیده، بنابراین ضرورت دارد در حفاظت از این امانت بزرگ تلاش کنیم.
رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی با تأکید بر اینکه جبهه رسانه‌ای غرب و استکبار درراستای تضعیف نظام از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند، اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش‌هایی که در مقابله با توطئه دشمنان انجام‌ شده، توانسته‌ایم با بهره‌گیری و استفاده از ظرفیت رسانه‌ای، هجمه‌های رسانه‌ای غرب را خنثی کنیم.
محمدیان بابیان اینکه کاشمر از جمله شهرهای مهم و اثرگذار رسانه‌ای در خراسان رضوی به‌شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود مدیران و مسؤولان دستگاه‌ها وادارات باید از این ظرفیتی که در این شهرستان با فعال شدن 6 نشریه محلی ایجاد شده، نهایت استفاده را ببرند.
وی با تقدیر از نگاه و توجه رسانه‌ای فرماندار کاشمر، یادآور شد: قصد داریم در آستانه 40 سالگی انقلاب، کاروان رسانه‌ای خراسان رضوی را درراستای معرفی دستاوردهای انقلاب را از دریچه دوربین خبرنگاران و نگاه رسانه‌ای اصحاب رسانه برای مردم بازگو کنیم و در این راستا نیز با توجه به‌سبقه کاشمر این آمادگی را داریم که شروع این کاروان از این شهرستان انجام شود.
رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی با اشاره به‌اینکه ضرورت دارد در شرایط اقتصادی که امروز گریبان‌گیر جامعه به‌ویژه رسانه‌ها شده است، در قالب بسته‌های حمایتی، رسانه‌ها مورد حمایت قرار گیرند، گفت: با توجه به‌نقش مهم و اثرگذار رسانه‌های بومی و محلی در فرهنگ بومی منطقه باید برای حمایت از این رسانه‌ها برنامه‌ریزی کرد.
محمدیان بابیان اینکه فلسفه وجودی کانون بسیج رسانه هم‌افزایی بین فعالان رسانه در راستای خدمت به‌انقلاب و دولت فارغ از نگاه‌های جناحی و حزبی است، افزود: هر فرد و رسانه‌ای که در راستای اهداف انقلاب و ولایت حرکت کند مورد حمایت بسیج رسانه قرار می‌گیرد.
وی یادآور شد: ارائه خدمات درمانی با تخفیف 40 درصدی، برگزاری اردوهای زیارتی و تفریحی، برنامه‌های حمایتی و معیشتی از جمله فعالیت‌هایی بوده که در سال‌های اخیر در راستای حمایت از اصحاب رسانه در سطح استان انجام‌ شده است.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان