فرماندار شهرستان کاشمر
محمد علی نبی پور

    .
۱۳۹۷/۱۰/۱۸

فرماندار کاشمر

ایجاد تشکل فعالان رسانه‌ای در شهرستان یک امر ضروری است

عباس محمدیان  رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی در سفر به‌کاشمر با فرماندار شهرستان کاشمر دیدار و گفتگو نمود
به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان کاشمر در دیدار رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی با اشاره به‌ضرورت وجود رسانه و تأثیر آن در دموکراتیک کردن جامعه، گفت: درصورتی‌که رسانه‌ها به‌سمت حرفه‌ای شدن حرکت کنند، قطعاً در بالا بردن سطح تحمل و پذیرش جامعه و توسعه هر منطقه تأثیرگذار خواهند بود.
محمدعلی نبی‌پور با بابیان اینکه شاید هنوز قدرت رسانه را به‌خوبی درک نکرده‌ایم، ادامه داد: رسانه‌ها تنها نباید به‌دنبال تعریف و تمجید از فعالیت‌ها و عملکرد مسؤولان باشند، بلکه باید در این حوزه ضمن نقد منصفانه به‌بیان دستاوردها و خدمات انجام‌ شده بپردازند و از تخریب و سیاه‌نمایی پرهیز کنند.
وی با تأکید بر اینکه بنگاه خبرپراکنی دشمنان همواره به‌دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام و دولت ایران هستند، اظهار کرد: در این راستا همه مسؤولان باید تلاش کنند با ارتباط مؤثر با رسانه‌ها از ظرفیت این حوزه برای تبیین و بیان دستاوردهای انقلاب طی چهار دهه گذشته استفاده کرده و دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب را دررسیدن به‌اهدافشان ناکام بگذارند.
فرماندار کاشمر با اشاره به‌اینکه ایجاد ارتباط با رسانه با نگاه توسعه، سازنده است و از این فرصت باید نهایت بهره را ببریم، خاطرنشان کرد: امیدواریم در آستانه 40 سالگی انقلاب با تبیین و ارائه خدمات و دستاوردهای انقلاب، اتفاقات خوبی رقم بخورد.
نبی‌پور بابیان اینکه کاشمر با داشتن 6 نشریه محلی فعال و پویا از ظرفیت و توانمندی خوبی در عرصه رسانه و اطلاع‌رسانی در شهرستان برخوردار است، ادامه داد: با توجه به‌افزایش هزینه‌های چاپ، ضرورت دارد از رسانه‌ها و فعالان این حوزه حمایت کنیم.
وی با اشاره به‌مأموریت‌های بسیج در حوزه‌های مختلف، افزود: بسیج در کنار همه مأموریت‌هایی که بر عهده دارد می‌تواند در حوزه رسانه نیز موفق باشد، بنابراین تلاش خواهیم کرد مکان مناسبی برای فعالیت کانون بسیج رسانه شهرستان اختصاص دهیم تا خدمات‌رسانی و حمایت از جامعه رسانه‌ای کاشمر در فضای مطلوبی انجام شود.
فرماندار کاشمر تأکید کرد: ایجاد یک تشکل برای فعالان رسانه‌ای در شهرستان یک امر ضروری است که امیدواریم این مهم با هم‌افزایی و تعاملی که توسط بسیج رسانه شکل می‌گیرد، محقق شود.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان