فرماندار شهرستان کاشمر
محمد علی نبی پور

    .
۱۳۹۷/۱۰/۱۷

بخشدار جدید کوهسرخ معرفی شد / ایجاد اشتغال از راههای حفظ و ماندگاری روستائیان است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری با حضور نبی پور فرماندار شهرستان کاشمر ،امام جمعه ،مسئولین و دهیاران وشراهای اسلامی بخش کوهسرخ مراسم معارفه بخشدار کوهسرخ برگزارشد
در این مراسم نبی پور فرماندار شهرستان کاشمر اظهارداشت : مسئولیت و خدمت به مردم را در این نظام فرصتی دانست که به مسئولان سپرده شده و باید ضمن استفاده از این فرصت در جهت جلب اعتماد مردم از شخصی‌نگری در کارها پرهیز کنند.
محمد علی نبی پور افزود: به رغم اینکه بسیاری از دشمنان این نظام تلاش کردند تا انقلاب به چهل سالگی خود نرسد و بدنبال فروپاشی این انقلاب بودند اما به لطف پروردگار، پشتیبانی و ایستادگی مردم انقلاب شکوهمند اسلامی به دوران بلوغ خود رسیده و با تمام قوا و عزتمندانه‌تر از قبل چهل سالگی خودرا جشن خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: به رغم برخی نارضایتی‌ها و مطالبه گری‌هایی که مردم از وضعیت موجود دارند اما این نظام یک نظام مردم سالار است و نقد را حق مسلم مردم می دانیم.
فرماندار کاشمر اظهار کرد: هر زمان که پای حیثیت و آبروی نظام در میان بوده مردم خود در دفاع از نظام و کیان این سرزمین به پا خواستند و در مقابل دشمنان ایستادگی نمودند.
وی بیان کرد: مسئولیت و خدمت به مردم در این نظام فرصتی است که به مسئولان سپرده شده و باید ضمن استفاده از این فرصت در جهت جلب اعتماد مردم از شخصی نگری در کارها پرهیز کرد.
وی دولت را برگرفته از رای مردم دانست و با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید کارهای بزرگی انجام شده است، عنوان کرد: با توجه به اینکه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی کارهای بزرگی توسط دولت‌ها انجام شده در ایام دهه مبارک فجر باید دستاوردهای نظام به خوبی برای مردم تبیین و بازگو گردد .
 نبی پور ادامه داد: شهدا سرمایه های ارزشمندی بودند که برای حفظ نظام جان خود را تقدیم کردند تا  در سایه امنیت این نظام بتوانیم در برابر دسیسه‌های دشمنان ایستادگی کنیم.
وی اقتدار و استواری این نظام و امنیت و استقلال کشور را مرهون خون شهدا و ایستادگی مردم عزیز دانست و ادامه داد: گازرسانی به بخش کوهسرخ، اجرای پروژه آبرسانی روستایی با بیش از ۷میلیارد تومان از سال ۹۵، آسفالت روستایی و…تنها گوشه‌ای از اقدامات دولت است.
فرماندار کاشمر با اشاره به اینکه زیرساخت‌های اولیه در روستاها ایجاد شده است، اظهار کرد: یکی از راههای حفظ و ماندگاری روستائیان در روستاها ایجاد اشتغال است .
وی با بیان اینکه در سال گذشته تسهیلات ارزان قیمت در حوزه تسهیلات اشتغالزایی برای روستاها اختصاص داده شده است، عنوان کرد: باید از ظرفیت‌های موجود در روستا برای ایجاد ارزش افزوده استفاده کرد.
نبی پور بیان کرد: به دلیل خشک سالی در منطقه وکمبود منابع آبی در کنار کشاورزی مردم باید برای ایجاد منابع جدید درامدی در روستا تلاش کنند.
وی در ادامه گردشگری را یکی از مهمترین پتانسیل‌هایی دانست که باید با برنامه‌ریزی دقیق برای توسعه آن در منطقه و بویژ روستاهای بخش کوهسرخ تلاش کرد.
فرماندار کاشمر بر مدرنیزه شدن کشاورزی و رفتن به سمت اجرای روش‌های نوین آبیاری و کشاورزی مکانیزه تاکید کرد و گفت: جدیت در کار و نظم یکی از مهمترین اولویت‌هایی است که باید پیگیر آن بود.
وی با تاکید بر اینکه نظم، پیگیری و مداومت درکارها باید اولویت کاری مسئولان باشد، افزود: تمامی نشست‌ها و کارگروهها باید با نظم و جدیت پیگیری شود.
نبی پور با بیان اینکه بدون هیچ مماشاتی باید با مسئولین بی نظم با جدیت برخورد شود، گفت: سکونت در منطقه و زندگی با مردم از شروط اصلی است که باید موردتوجه مسئولین بخش کوهسرخ باشد.
وی با اعلام اینکه بخشدار به عنوان نماینده عالی دولت در بخش مسئول همه تحولات و رخدادهای بخش است، افزود: اجرای تمام پروژه ها و برنامه های عمرانی، فرهنگی و امنیتی در بخش کوهسرخ باید با هماهنگی و نظارت بخشداری انجام شود.
 فرماندار کاشمر با تاکید براینکه دهیار ی ها و شوراهای اسلامی و مسئولین ادارات باید در حفظ بیت المال وهزینه اعتبارات نظارت داشته باشند، گفت: انسجام مدیریتی از مهمترین مسائلی است که باید بامحوریت بخشداری در جهت توسعه و پیشرفت منطقه صورت پذیرد .
 وی بیان کرد: بدون شک انسجام مدیریتی توسعه و محرومیت زدایی و پیشرفت منطقه را در پی خواهد داشت .
 نبی پور با اعلام اینکه نظارت بر توزیع تسهیلات بازار و توزیع اقلام اساسی از دیگر موضوعاتی است که انتظار می رود بخشدار پیگیر آن باشد، گفت: مردم منطقه کوهسرخ مردم شریفی و مردم ولایتمداری هستند که شهدای زیادی را تقدیم نظام نموده اند و این وظیفه ما را در خدمت رسانی سنگین تر کرده است.
 در ادامه بخشدار جدید کوهسرخ بیان کرد: بدون شک در این مسیر مشکلاتی خواهیم داشت که برای پشت سرگذاشتن آنها نیازمند همراهی و همدلی و یاری همه مسئولان هستم.
مجید کاریزنوئی  با اشاره به اینکه در راستای توسعه، پیشرفت، وحدت و همدلی که لازمه الان منطقه است باید تلاش کرد، افزود: با توجه به اینکه رهبری معظم انقلاب چند سالی است حوزه اشتغال و تولید را خط مشی اصلی مدیران قرار داده اند در حوزه های اجتماعی، سیاسی و اشتغال باید تلاش بیشتری کرد.
کاریزنوئی  دارای کارشناسی جغرافیا برنامه ریزی شهری از دانشگاه ملی سیستان و بلوچستان و کارشناسی ارشد برنامه ریزی توسعه پایدار روستایی از دانشگاه فریمان است.
بخشدار جدید کوهسرخ در کارنامه خود سابقه فعالیت به عنوان کارمند وزارت کشور، کارشناس فرمانداری نیشابور، کارشناس بخشداری سرولایت را دارد.
مجید کاریزنوئی پیشتر مسئولیت بخشداری سرولایت نیشابور و جانشین بخشدار را نیز عهده‌دار بوده است
گفتنی است در این مراسم ضمن تجلیل از زحمات 5ساله رضا رمضانی طرقی و ولی ا.. واعظ سرپرست بخشداری مجید کاریزنوئی به عنوان بخشدار کوهسرخ معرفی شد .
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری کاشمر
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان